6TB SkyHawk/SV Güvenlik Diski

271.40 USD
1,582.70 TL
(USD=5.8316 TL)
Ürün Detayları:

Akıllı Güvenlik

SkyHawk'ın yenilikçi ImagePerfect ve ImagePerfect AI üretici yazılımı, her zaman çalışır durumda olan 7/24 güvenlik ortamlarında pürüzsüz ve net video akışına olanak tanıyarak, işletmeniz için sağlam bir koruma katmanının olmasına yardımcı olur. Ayrıca ImagePerfect AI daha da iyi performans için Yapay Zeka veri bütünlüğü kaybını en aza indirir.

Daha Fazla Bilgi. Daha Fazla Depolama.

DVR'ler ve NVR'ler için iyileştirilmiş SkyHawk güvenlik diskleri 10 TB'a kadar kapasiteleriyle 7/24 iş yüklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş üretici yazılımı ImagePerfect ile desteklenen SkyHawk, masaüstü disklere kıyasla 3 kat fazla iş yükü oranı sayesinde video karelerindeki atlama ve kesinti sorunlarını azaltmaya yardımcı olur. 64 adet HD kameraya kadar destekleyen yapısı sayesinde çalışma süresinin %90 kadarını kaydetmeye hazırdır.

SkyHawk AI: Yapay Zekay Güvenliği için Tasarlandı

  • 64 adet HD kameraya kadar aynı anda, kesintisiz kayıp yaparken 16 Yapay Zeka akışını desteklemek üzere tasarlanmış Ölçeklenebilir Yapay Zeka iş yükleri1
  • ImagePerfect AI, kare hızında eksilme veya Yapay Zeka verilerinde kayıp olmadan görüntü bütünlüğünü korur
  • 16'dan fazla yuvaya sahip çok yuvalı yapılandırmaları desteklemek için tümleşik RV sensörleri
  • Yılda 550 TB iş yükü oranıyla yüksek güvenilirlik
  • Her SkyHawk AI ile etkinleştirilen 2 yıllık Seagate Veri Kurtarma Hizmetleri

SkyHawk AI, 2 yıllık Rescue Veri Kurtarma Planıyla sunulur

Verileriniz son derece önemlidir. Rescue Veri Hizmet Planlarıyla gözünüz hiçbir zaman arkada kalmasın. İster sabit diskte mekanik bir sorun, ister doğal bir afet, isterse veri bozulması veya virüs olsun, Seagate her türlü sorunda yanınızdadır. Seagate'in endüstride lider veri kurtarma çözümlerinin tümü, Seagate'in güvenli tasarım laboratuvarlarında geliştirilir.

Diskinizi Sağlıklı Tutun

SkyHawk Health Management (SHM), veri kaybını önlemek için ayrıntılı analizlere sahip, pazardaki ilk araçtır. SHM, diski analiz ederek depolama performansının nasıl iyileştirilebileceğiyle ilgili ayrıntılı bilgiler sunar. SHM, Profesyonel Güvenlik İşletim Sistemlerini temel alır.

 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
8+5=?
Ürün Broşürü (pdf)
6TB SkyHawk/SV Güvenlik Diski